THE BARS

The Bars, başımızın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansıdır.  Beynimiz inanılmaz derecede gerilim ve enerji yüklü bir aygıt gibidir.  Çocukluğumuzdan bugüne gelen tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin elektriksel bileşeni vardır. Bugüne kadar anlam yüklediğimiz her şey beynimizde depolanır. Tıpkı bir bilgisayarın hard diski gibi.

Başımızın üzerinde bulunan bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.

Bars seansı sırasında bu noktalara parmak uçları ile yumuşak dokunarak bu noktaları aktive ederiz.  Böylece burada bulunan birikmiş enerji yükleri serbest kaldıkça bu noktalar ile ilgili geçmişten bugüne taşıdığımız yargılar, inanç kalıpları ve tüm kısıtlamalarda elektro manyetik olarak serbes bırakılıp silinir.

Bilimsel olarak The Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımınıtemizlemeyi içeren, dinamik değişime yönelik, uygulamalı bir vücut işlemidir.

Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren seans sonrasında hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız.

ŞU ANDA OLDUĞUNDAN DAHA İYİ OLMAK İSTER MİSİN ?

  • Hayatının neye benzemesini istersin ?
  • Bundan daha iyi si nasıl olur ?
  • Başka neler mümkün ?
  • Sonsuz olasılıklar nelerdir ?

Soruda kalarak ve değiştirmek istediğiniz, seçmek ve yaratmak istediğiniz her konuda güçlü soruları ve prosesleriyle Access The Bars® size yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.